Rehabilitacja kręgosłupa

Coraz więcej osób narzeka na bóle kręgosłupa i dlatego powstają centra rehabilitacyjne, które specjalizują się w tych dolegliwościach. Postęp medycyny sprawia, że oferta jest coraz bogatsza, dzięki temu fizjoterapeuci mogą skutecznie pomagać osobom, którym ból  uniemożliwia normalne funkcjonowanie, a czasem zmusza do wykluczenia z rynku pracy.

Przykładem fachowców dla których rehabilitacja nie ma żadnych tajemnic jest firma Galen z Milicza http://www.galenmilicz.pl/. Na rynku usług fizjoterapeutycznych istnieją już prawie 30 lat, a dzięki ciągłym w szkoleniom  są na bieżąco z wszelkimi nowinkami medycznymi. Poza rehabilitacją  można u nich skorzystać z zajęć rekreacyjnych takich jak  aerobik lub aqua aerobik. Znam także kilka osób które skorzystały u nich z masażu i po 10 zabiegach ich jakość życia znacząco się polepszyła.

Galen nie tylko stara się usuwać niepożądane efekty występujące po nadmiernych obciążeniach kręgosłupa, ale także edukuje  poprzez stworzony swój program pod tytułem “Profilaktyka problemów odkręgosłupowych”. Dzięki tym działaniom wiele dzieci  ma prosty kręgosłup i nie musi korzystać z ćwiczeń korekcyjnych. Oby więcej takich ludzi na których praca jest także pasją.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s